STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA DLA MAŁŻEŃSTW NIEPŁODNYCH PT. “TOWARZYSZĄC W TĘSKNOCIE”

TYP WYDARZENIA: Rekolekcje i dni skupienia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 11-12-2021 GODZINA: 07:45
PARAFIA: Kraków-Krowodrza, Parafia św. Jadwigi Królowej

OPIS WYDARZENIA:
Krakowskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw oraz Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych „Abraham i Sara” zapraszają na Adwentowy Dzień Skupienia Dla Małżeństw Niepłodnych pt. “Towarzysząc w tęsknocie”, który odbędzie się w sobotę 11 grudnia od 7.45 w krakowskim kościele św. Jadwigi.
Rozważania o duchowym aspekcie niepłodności  wygłosi ks. dr Mirosław Czapla – wieloletni duszpasterz małżeństw starających się o potomstwo. W programie również: spotkanie z psychologiem Iwoną Pieniążek pt. “O przeżywaniu straty”, świadectwo pary małżeńskiej oraz wspólna Msza św. i uwielbienie.
Więcej informacji i zapisy: tutaj.
Fb: tutaj.