STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KOLEJNA EDYCJA AKCJI SPOŁECZNEJ „Z LOLKIEM DO SZKOŁY”

Kolejna edycja akcji społecznej „Z Lolkiem do szkoły”

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza do udziału w siódmej odsłonie akcji społecznej, zatytułowanej tym razem „Z Lolkiem do szkoły – GO!".

Kolejna edycja akcji społecznej „Z Lolkiem do szkoły”

W jubileuszowym roku 100-lecia urodzin Karola Wojtyły – Jana Pawła II, akcję pragniemy skierować do dzieci i młodzieży posiadających unikatowe i rzadko spotykane pasje, talenty i zainteresowania. Zmiana dotychczasowej formuły projektu ma na celu zaktywizowanie młodych ludzi w pielęgnowaniu szczególnych i rzadko spotykanych talentów oraz wskazanie możliwości wykorzystania swych pasji w kształtowaniu przyszłości – w tym zawodowej. Organizator chce jednocześnie zwrócić uwagę na rozmaite problemy – w tym materialne – niejednokrotnie utrudniające młodym ludziom rozwój wspomnianych zainteresowań oraz ograniczające wykazywaną przez nich wytrwałość i determinację w dążeniu do ich realizacji.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat (również osoby, które w tym roku już ukończyły 18 lat), zamieszkałych na terenie powiatu wadowickiego.

By wziąć udział w akcji należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej Muzeum: http://www.domjp2.pl i wysłać go do Organizatora. Zalecamy, by do zgłoszenia dołączyć również krótki film lub zdjęcie prezentujące rezultaty posiadanej pasji, talentu lub zainteresowania. Rejestracji można dokonywać w terminie 28 lipca – 24 sierpnia br.

W przypadku uczestników niepełnoletnich, formularz zgłoszeniowy wypełniają rodzice/ opiekunowie prawni.

Oceny zgłoszeń dokona komisja powołana przez organizatora. Wskaże ona 10 osób, którym zostanie wręczone wsparcie rzeczowe, służące rozwojowi zainteresowań, odpowiadające rzeczywistemu zapotrzebowaniu wskazanemu przez uczestników w formularzu zgłoszeniowym.

Szczegóły projektu określa Regulamin, z którym można zapoznać się na stronie Muzeum: https://domjp2.pl/2020/07/28/lolkiem-szkoly-go-zglos-sie/

Magdalena Maślona | Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach
ZOBACZ TAKŻE