STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KRUPNIK DLA BEZDOMNYCH

Krupnik dla bezdomnych

Sto pięćdziesiąt porcji krupniku trafiło dziś z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach do Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. Środki na zakup posiłku dla osób bezdomnych i potrzebujących pochodziły ze zbiórki na Fundusz Miłosierdzia, którą zorganizowała Fundacja Misericors wraz z Kościołem Rektoralnym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Krupnik dla bezdomnych

– Dzień, w którym z samego rana wieziemy ciepłą zupę do Dzieła Pomocy św. Ojca Pio, jest dla nas zawsze radosny. Wiemy, że w ten sposób przychodzimy z pomocą tym, którzy na nią czekają. Talerz ciepłej zupy – dla wielu może wydawać się czymś małym. My wiemy, jak bardzo na ten posiłek czekają ci, którzy często nie mają nic do jedzenia – mówi Małgorzata Pabis, rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, jednocześnie dziękując wszystkim, którzy wspierają Fundusz Miłosierdzia. – Razem robimy coś pięknego. Świadczymy miłosierdzie czynem. Dziękujemy Ofiarodawcom oraz Fundacji Misericors za serce pełne „wyobraźni miłosierdzia” – dodaje.

Każdy kto chciałby włączyć się w akcję „Zupa od św. Siostry Faustyny” może złożyć swój datek na konto: PEKAO S.A. Nr 65 1240 4432 1111 0000 4721 0286 z dopiskiem: „Fundusz Miłosierdzia”.

Małgorzata Pabis | Rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
ZOBACZ TAKŻE