STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / PRZYJEDŹ NA DZIEŃ SKUPIENIA DO SEMINARIUM

Przyjedź na Dzień Skupienia do seminarium

Klerycy zapraszają na Dzień Skupienia przed wyborem drogi życiowej. Odbędzie się on 5 czerwca (sobota) w murach krakowskiego seminarium przy ulicy Podzamcze 8. Wydarzenie adresowane jest do młodzieży męskiej, uczniów szkół średnich, absolwentów, studentów oraz wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad swoim życiowym powołaniem. Dzień Skupienia ma pomóc wsłuchać się w głos Boga i dodać odwagi do zaufania Jezusowi.

Przyjedź na Dzień Skupienia do seminarium

W planie dnia przewidziane są: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencja ojca duchownego, krąg biblijny, wspólne posiłki, rozmowy z księżmi i klerykami. Będzie to dobry czas na zadanie pytań dotyczących formacji i na odkrywanie swojej chrześcijańskiej tożsamości. Przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę oraz możliwość rozmowy z ojcem duchownym.

Alumni mają nadzieję, że ten dzień pozwoli wszystkim zainteresowanym odpocząć w Bożej obecności, nabrać potrzebnych umiejętności, aby właściwe rozpoznać Boże wezwanie. Zapisy (formularz na stronie internetowej seminarium) będą trwały do końca maja. Warto zrobić to już dziś. Wszelkie dodatkowe pytania można przesyłać drogą mailową.

Jak wygląda moja relacja z Jezusem? Jak rozeznać, czego Bóg ode mnie oczekuje? Być może jesteś aktualnie w grupie osób zadających sobie takie pytania. Pamiętaj, że nie jesteś sam! Nie zwlekaj z odpowiedzią, zechciej wyciszyć swoje serce i usłyszeć głos Boga, który od zawsze pragnie Twojego szczęścia i spełnienia. W ciszy i skupieniu zdecydowanie łatwiej jest podjąć dobre decyzje!

ZOBACZ TAKŻE