STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE APOSTOLSKIE – FERIE Z BOGIEM 2022

Rekolekcje Apostolskie – ferie z Bogiem 2022

Ruch Apostolstwa Młodzieży zaprasza na ferie wszystkich, którzy chcą dobrze i wartościowo wykorzystać czas zimowego wypoczynku!

– Często myślimy, że Bóg to jakiś starzec w niebie. Rekolekcje pokazały coś nowego. Pokazały mi prawdziwe oblicze Boga. Kościół nie musi być nudny, jak myślą niektórzy. Kościół jest super. Na rekolekcjach zyskałem dużo nowych przyjaźni, które przetrwały do dziś. Zachęcam wszystkich na Rekolekcje Apostolskie. To dobry czas – mówi Janek, uczestnik rekolekcji.

Ruch Apostolstwa Młodzieży przygotował kilka propozycji zimowego odpoczynku:

• Rekolekcje dla uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej – oparte na przeżywaniu najważniejszych wydarzeń Roku Liturgicznego. To doskonałe uzupełnienie przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  • Rekolekcje I, II i III stopnia – zgodnie z charyzmatem Grup Apostolskich, ich treścią jest przeżywanie swojego życia w duchu chrześcijańskim, w oparciu o sakramenty świe. Na te rekolekcje zapraszamy uczniów szkoły średniej.
  • 3-dniowe rekolekcje dla maturzystów.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne na stronie.