STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

W bieżącym numerze NM  wiele miejsca poświęcamy tematom związanym z Wielkim Postem. Podpowiadamy sposoby na pomaganie; zapraszając m.in. do udziału w akcji „Ciacho za ciacho” albo w akcji żonkilowej. „…Ciepłe jedzenie i picie; paczki z ciepłymi kocami i ubraniami; ciepłe spojrzenie lekarza schylonego nad ludzkim bólem lub czyjąś samotnością – kolejny raz tego wieczoru trafią do ludzi, którzy niekiedy prawdziwego ciepła zaznali w życiu niewiele…” –  to z kolei fragment reportażu, który także przybliża ideę pomagania. Nie tylko w czasie Wielkiego Postu. Szczegóły na naszych łamach.

W niedzielę 24 marca obchodzimy Narodowy Dzień Życia. Tematyce związanej z życiem jest poświęcony wywiad, w którym m.in. czytamy: „… życie jest pierwotną wartością. Tymczasem zakrojone na szeroką skalę działania są w pełni świadome, przemyślane. W krajach, gdzie jest dużo osób wierzących, najpierw osłabia się właśnie Kościół, aby następnie móc dokonywać zmian skierowanych przeciwko życiu…” Kto mówi te słowa? Jakie rozwiązania proponuje? Odpowiedź można poznać, czytając Niedzielę Małopolską.

Jestem przekonana, że warto czytać prasę katolicką, czyli m.in. „Niedzielę”. Lektura jej treści na pewno ubogaci, zmotywuje do refleksji, zatrzyma w niekończącym się biegu. Dobrej niedzieli, dobrego tygodnia z „Niedzielą” życzymy!

ZOBACZ TAKŻE