STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

„Kiedy Paweł prowadził ekologiczne gospodarstwo, w którym uprawiał warzywa, jedna ze znajomych poleciła mu przepis na chleb, który piekła samodzielnie w domu…” Historię piekarza i chleba, smakującego jak ten z wiejskiego pieca,  poznamy na łamach bieżącego numeru  Niedzieli Małopolskiej.

Poza tym mamy dla naszych czytelników zaproszenie na Koncert Wielkanocny, w ramach którego przewidziana jest prapremiera Małej Mszy G-dur. Szczegóły na temat wydarzenia i jego twórców znajdują się w NM. Polecamy i zapewniamy, że warto się wybrać, a wcześniej przeczytać artykuł zapowiadający koncert!

Kolejne zaproszenie kierujemy do… przedszkolaków. A właściwie za naszym pośrednictwem kierują je Promyczki Dobra z Nowego Sącza. Działający tam od wielu lat zespół zaprasza dzieci na pielgrzymkę do krakowskich Łagiewnik. Organizatorzy napisali: „  Jest taki dzień w  roku, tuż przed Świętem Bożego Miłosierdzia, kiedy w  krakowskich Łagiewnikach słychać zewsząd śmiech i  radosne dziecięce śpiewy, a przez plac przed Bazyliką przemykają co chwilę kolorowe grupy przedszkolaków…” I przekonują: „Wyjazd z przedszkolem na taką pielgrzymkę jest często pierwszym kontaktem dzieci z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Jeżeli nie jest możliwy udział z grupą, warto wybrać się np. z rodziną…” Też uważamy, że warto, a szczegóły dotyczące pielgrzymki milusińskich na naszych łamach!

Polecamy świąteczną Niedzielę, zapewniając, że warto po nią sięgnąć!

ZOBACZ TAKŻE