STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ KS. MIECZYSŁAW GRABOWSKI, PROBOSZCZ PARAFII NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W SŁOTWINIE

Zmarł ks. Mieczysław Grabowski, proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie

17 października 2020 r. zmarł śp. Ks. Mieczysław Grabowski, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie.

W pierwszym dniu pogrzebu, 21 października 2020 roku o godz. 9:00, nastąpi wprowadzenie trumny z ciałem, a  o godz. 15.00, będzie odprawiona przez kapłanów bez udziału wiernych Msza św. żałobna w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie.

Natomiast w czwartek, 22 października o godz. 12.00, w kościele pw. św. Jakuba Apostoła w Raciechowicach Msza św. żałobna będzie celebrowana przez kapłanów bez udziału wiernych.