STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. ANDRZEJ MAŁYSA, OJCIEC KS. ANDRZEJA JAKUBA MAŁYSY, KAPŁANA DIECEZJI ŁUCKIEJ (UKRAINA), POSŁUGUJĄCEGO W PARAFII PW. ŚW. JÓZEFA W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

Zmarł śp. Andrzej Małysa, ojciec Ks. Andrzeja Jakuba Małysy, kapłana diecezji łuckiej (Ukraina), posługującego w parafii pw. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej. Msza Święta pogrzebowa celebrowana będzie w sobotę, dnia 4 marca 2023 roku o godz. 14.00 w kaplicy cmentarnej pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie-Bielanach. Po Mszy Świętej nastąpią obrzędy pogrzebowe i pochówek na miejscowym cmentarzu.