STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. EDMUND GORAZD, OJCIEC KSIĘDZA MARIUSZA GORAZDA, KAPŁANA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ POSŁUGUJĄCEGO W STANACH ZJEDNOCZONYCH

Zmarł śp. Edmund Gorazd, ojciec Księdza Mariusza Gorazda, kapłana Archidiecezji Krakowskiej posługującego w Stanach Zjednoczonych.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek dnia 19 sierpnia 2022 roku o godzinie 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Krakowie-os. Dywizjonu 30, a po niej o godz. 13.00 nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania i pochowanie Zmarłego na cmentarzu Batowickim w Krakowie (od bramy przy ul. Powstańców).