STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. ANDRZEJ BUREK, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. NARODZENIA NMP W MYŚLENICACH

Zmarł śp. Ks. Andrzej Burek, emerytowany proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP w Myślenicach

31 sierpnia 2022 roku zmarł śp. Ks. Andrzej Burek, emerytowany proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP w Myślenicach.

W pierwszym dniu pogrzebu w niedzielę 4 września 2022 roku Msza św. żałobna będzie odprawiona w kościele parafialnym pw. Narodzenia NMP w Myślenicach o godz. 16.00, po czym nastąpią Nieszpory za zmarłych o 17.30 i modlitwa różańcowa z Apelem Maryjnym od godz. 19.00.

Natomiast w poniedziałek 5 września 2022 roku tym samym kościele nastąpi: o godz. 8.30 modlitwa różańcowa, o godz. 10.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 11.00 odprawiona będzie Msza św. pogrzebowa, po niej zaś nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na tamtejszym cmentarzu parafialnym.