STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. FELIKS FORMAS, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. ŚW. MARII MAGDALENY W WAWRZEŃCZYCACH

Zmarł śp. Ks. Feliks Formas, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny w Wawrzeńczycach

31 grudnia 2021 roku w Hecznarowicach zmarł śp. Ks. Feliks Formas, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny w Wawrzeńczycach.

W pierwszym dniu pogrzebu 3 stycznia 2022 roku, Msza św. żałobna będzie odprawiona w kościele parafialnym w Hecznarowicach na terenie Diecezji Bielsko-Żywieckiej o godz. 15.00.

Natomiast we wtorek 4 stycznia br. tym samym kościele będzie odprawiona o godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa, a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na miejscowym cmentarzu.