STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. KANONIK ZBIGNIEW BISKUP, PROBOSZCZ PARAFII PW. ŚW. JANA CHRZCICIELA W POLANCE K. MYŚLENIC

Zmarł śp. ks. kanonik Zbigniew Biskup, proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Polance k. Myślenic

19 września 2020 r. zmarł śp. ks. kanonik Zbigniew Biskup, proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Polance k. Myślenic.

W pierwszym dniu pogrzebu 23 września 2020 r. o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza św. żałobna w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Polance (wprowadzenie trumny o godz. 15.00). Natomiast w czwartek 24 września br. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Judy Tadeusza w Krakowie-Czyżynach będzie celebrowana Msza pogrzebowa (od 11.00 modlitwa przy trumnie), a po niej o godz. 14.00 obrzędy pogrzebu od bramy cmentarza w Grębałowie.