STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. +KS. PRAŁAT JAN PASIERBEK, WIELOLETNI SĘDZIA SĄDU METROPOLITALNEGO W KRAKOWIE ORAZ DUSZPASTERZ PRAWNIKÓW

Zmarł śp. +ks. prałat Jan Pasierbek, wieloletni sędzia Sądu Metropolitalnego w Krakowie oraz duszpasterz prawników

Dnia 2 lipca 2020 r. zmarł śp. ks. prałat Jan Pasierbek, wieloletni sędzia Sądu Metropolitalnego w Krakowie oraz duszpasterz prawników.

Msza św. żałobna będzie odprawiona w sobotę, dnia 4 lipca 2020 roku o godz. 10.00 w bazylice Mariackiej w Krakowie. Msza św. pogrzebowa oraz obrzędy pogrzebu zostaną natomiast odprawione w niedzielę 5 lipca o godz. 16.00 w parafii pw. NSPJ w Pietrzykowicach k. Żywca oraz na tamtejszym cmentarzu parafialnym.