STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. WOJCIECH LASAK PEŁNIĄCY POSŁUGĘ DUSZPASTERSKĄ W PARAFII PW. NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

Zmarł śp. Ks. Wojciech Lasak pełniący posługę duszpasterską w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bukowinie Tatrzańskiej

15 marca 2023 roku zmarł śp. Ks. Wojciech Lasak pełniący posługę duszpasterską w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bukowinie Tatrzańskiej.

W pierwszym dniu pogrzebu w czwartek 16 marca 2023 roku Msza Święta żałobna będzie odprawiona w kościele parafialnym w Bukowinie Tatrzańskiej o godz. 14.00 (modlitwa różańcowa od godz. 13.30).

Natomiast w piątek 17 stycznia 2023 roku o godz. 12.00 Msza Święta pogrzebowa odprawiona będzie w kościele pw. św. Anny w Zębie, po niej zaś nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na tamtejszym cmentarzu parafialnym.