STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. MAŁGORZATA STOŁOWSKA, SIOSTRA KS. JANA STOŁOWSKIEGO, WIKARIUSZA PARAFII PW. ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO W KRAKOWIE-MISTRZEJOWICACH

Zmarła śp. Małgorzata Stołowska, siostra ks. Jana Stołowskiego, wikariusza parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie-Mistrzejowicach.

Msza św. pogrzebowa celebrowana będzie w sobotę, 4 lutego 2023 roku o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Marii Magdaleny w Poroninie (modlitwa różańcowa o godz. 11.30). Po Mszy św. nastąpią obrzędy pogrzebowe i pochówek na miejscowym cmentarzu.