STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / CHWAŁA W BOŻYM CIELE – WIECZÓR UWIELBIENIA

DATA ZAKOŃCZENIA: 17-02-2019 GODZINA: 21:00
PARAFIA: Kraków, Parafia Bożego Ciała

OPIS WYDARZENIA:

Zapraszamy do Bazylika Bożego Ciała w Krakowie, gdzie po Mszy św. o godz. 19:00 odbędzie się pierwszy Wieczór Uwielbienia “Chwała w Bożym Ciele”. Zachęcamy do uczestnictwa w tym nowym wydarzeniu oraz do jego współtworzenia – próby dla osób grających i śpiewających będą odbywać się w sali przy furcie klasztornej o godz. 17:00.

Wszystko zaczęło się w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji podczas ŚDM 2016 w Krakowie. Stuosobowa grupa ICE Worship Team zaangażowana w muzyczną posługę przeżyła razem piękne chwile, które dla wielu stały się zwrotem w ich życiu i przyniosły głęboki duchowy oddech. Te doświadczenia wniosły w nasze serca motywację do dalszego spotykania się i do uczenia się razem tego, jak być dobrymi chrześcijanami oraz pragnienie dalszego wykorzystywania muzycznych talentów, by sobie nawzajem oraz innym przynosić nadzieję i miłość.

Teraz chcemy to dalej realizować w Krakowie poprzez regularne modlitwy uwielbienia i wspólnie przeżywaną liturgię godzin. Miejscem spotkań będzie jedno z najpiękniejszych miejsc w Krakowie, uświęcone wieloma pięknymi wydarzeniami i obecnością wielkich ludzi – Kościół Bożego Ciała.

Bardzo serdecznie zapraszamy zainteresowanych do współtworzenia „akcji“, którą nazwaliśmy „CHWAŁA W BOŻYM CIELE“. Zachęcamy wszystkich chórzystów i instrumentalistów do włączenia się we wspólne działania.

17.00 – próba osób grających i śpiewających – sala przy furcie klasztornej
19.00 – Eucharystia w Bazylice