STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / DZIEŃ SKUPIENIA “BIBLIJNI PRZYWÓDCY”

Dzień skupienia “Biblijni przywódcy”

TYP WYDARZENIA: Rekolekcje i dni skupienia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 01-04-2023 GODZINA: 09:00
PARAFIA: Nowy Targ-Kowaniec, Parafia Matki Bożej Anielskiej

OPIS WYDARZENIA:

Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na kolejny dzień skupienia “Biblijni przywódcy”, który tym razem odbędzie się w parafii MB Anielskiej w Nowym Targu. Do udziału w dniu skupienia zaproszeni są młodzi, którzy pełnią funkcję lidera w swojej parafii lub dekanacie, a także animatorzy wspólnot młodzieżowych, lektorzy i ceremoniarze. Celem spotkań jest integracja młodych ludzi zaangażowanych w Kościele, wymiana pomysłów, zapoznanie z diecezjalnymi inicjatywami dotyczącymi młodzieży oraz wspólna modlitwa i zachęta do osobistej formacji. Dzień skupienia poprowadzi ks. Marcin Filar, program jest następujący:

9:00 – przyjazd, kawa, integracja

9:30 – prezentacja + konferencja

10:15 – praca w grupach

11:15 – podsumowanie pracy w grupach

12:30 – adoracja

13:00 – msza święta

14:00 – pizza, zakończenie

Udział w dniu skupienia jest bezpłatny. Prosimy Księży Proboszczów o zachęcenie młodych przedstawicieli swoich parafii oraz umożliwienie im wzięcia udziału w wydarzeniu. Informacje o kolejnych spotkaniach będą publikowane na stronie duszpasterstwa młodzieży oraz wysyłane bezpośrednio do liderów zgłoszonych przez parafie.