STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / OAZA MODLITWY W CISZY

DATA ROZPOCZĘCIA: 13-12-2019 GODZINA: 18:30
DATA ZAKOŃCZENIA: 15-12-2019 GODZINA: 14:00
MIEJSCE: Bystra Podhalańska 278
PROWADZĄCY: Ks. Ryszard Gacek, Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej
OPIS WYDARZENIA:

Zapraszamy na Oazę Modlitwy w ciszy, od 13 do 15 grudnia 2019 r. w Bystrej Podhalańskiej 278 dla tych osób, które pragną odkryć MOC CISZY, MILCZENIA, bez telefonu, bez Internetu, bez komputera. To dobry czas, by się przygotować do Świąt Bożego Narodzenia, medytując Słowo Boże przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Tylko Jezus, ja i wspólnota – weź z sobą Pismo Święte.

Kto może uczestniczyć w Oazie Modlitwy? Osoby od 8 klasy Szkoły Podstawowej i starsze

Przyjazd: piątek 13 grudnia, do godz. 18.00. Rozpoczynamy kolacją o godz. 18.30

Wyjazd: niedziela 15 grudnia, po obiedzie około 14.00

W planie:

• Eucharystia
  • Medytacje nad Słowem Bożym (przygotowanie do medytacji prowadzone przez kapłana)
  • Konferencja
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy
  • Rozmowa z kapłanem
  • Czas na spacer w samotności

Rekolekcje prowadzi: Ks. Ryszard Gacek, Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej

Potrzeba Twojej rzeczywistej a nie wirtualnej obecności na Oazie Modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, z Pismem Świętym.