STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE DLA MAM Z MAŁYMI DZIEĆMI

Rekolekcje dla Mam z małymi dziećmi

TYP WYDARZENIA: bp Janusz Mastalski,
DATA ROZPOCZĘCIA: 21-03-2019 GODZINA: 10:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 23-03-2019 GODZINA: 13:00
PARAFIA: Kraków-Podgórze, Sanktuarium św. Józefa

ORGANIZATOR: Macierzanka
PROWADZĄCY: JE ks. bp Janusz Mastalski
WWW: macierzanka.org.pl
OPIS WYDARZENIA:

Codzienność każdej z nas jest zmaganiem. Obowiązki rodzicielskie i zawodowe, zatroskanie o zdrowie bliskich czy finanse bywają trudne do udźwignięcia. Czy w natłoku spraw pamiętasz o swoim podstawowym powołaniu? Jak pielęgnujesz tę najważniejszą ze wszystkich ludzkich relacji?

Wielki Post to dobry czas na zadawanie sobie pytań i szukanie odpowiedzi.

Przyjdź i znajdź je z nami!

Zapraszamy Cię na wyjątkowe rekolekcje dla mam z małymi dziećmi, które odbędą się od 21 do 23 marca 2019 r. (czwartek – sobota). Zaczynamy o godz. 10:00 w kościele pw. św. Józefa przy Rynku Podgórskim w Krakowie. We wspólnym gronie wysłuchamy rekolekcji o tym, jak nie zagubić miłości małżeńskiej.

Podczas codziennej Mszy Świętej oraz konferencji będziesz mogła w przyjaznym miejscu nakarmić i przewinąć swoje dziecko. Na najmłodszych będzie czekał kącik zabaw. Dziecięcy gwar jest mile widziany!

W czwartek i piątek przed Mszą Świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania (od 9:00 do 10:00). Zapewniamy wtedy opiekę nad dziećmi.

W sobotę po Mszy Świętej zapraszamy Cię na “Mamy Czas” – spotkanie przy herbacie w salce bibliotecznej obok kościoła. Zachęcamy, byś tego dnia w miarę możliwości zostawiła dzieci w domu.

Rekolekcje organizuje grupa modlitewna dla mam z małymi dziećmi Macierzanka, a poprowadzi je JE ks. bp Janusz Mastalski.

Wydarzenie na Facebooku