STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / 13. NOWOHUCKA DROGA KRZYŻOWA

PARAFIA: Kraków-Bulwarowa, Parafia Matki Bożej Pocieszenia

ORGANIZATOR: Nowohucka Droga Krzyżowa
OPIS WYDARZENIA:

Już po raz trzynasty drogami Nowej Huty przejdzie Nowohucka Droga Krzyżowa. Będzie miało to miejsce 14 kwietnia 2019 r. w Niedziele Palmową. Przewodniczyć jej będzie Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski. Droga Krzyżowa rozpocznie się tradycyjnie przy Kościele Księży Pallotynów (ul. Bulwarowa 15a) o godz. 19.15 i będzie przebiegać w stronę Opactwa Ojców Cystersów w Mogile ulicami: Bulwarową i Klasztorną.

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie, które wpisało się w kalendarz mieszkańców z Nowej Huty i Krakowa. Przynieście ze sobą lampiony i intencje, które złożymy w czasie naszego modlitewnego spotkania.

Nowohucką Drogę Krzyżową będzie transmitować Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne Pallotti.FM. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.pallotti.fm

Ks. Łukasz Gołaś SAC

Wydarzenie na Facebooku