STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / 2. DZIEŃ MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN KAROLA WOJTYŁY “KU PRZYSZŁOŚCI Z JANEM PAWŁEM II”

2. Dzień Międzynarodowej Konferencji z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły “Ku przyszłości z Janem Pawłem II”

TYP WYDARZENIA: Spotkania i konferencje,
DATA ROZPOCZĘCIA: 16-01-2021 GODZINA: 16:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 17-01-2021 GODZINA: 19:00
MIEJSCE: Online
ORGANIZATOR: Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Krakowskiej
WWW: http://konferencja.diecezja.pl/
OPIS WYDARZENIA:

Od 15 do 17 stycznia w Domu Arcybiskupów Krakowskich odbędzie się międzynarodowa konferencja online z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły “Ku przyszłości z Janem Pawłem II”. Trzydniowy program został podzielony na trzy główne tematy: antropologia i etyka, rodzina i społeczeństwo, wiara i życie Kościoła.

Sympozjum adresowane jest do wszystkich. Od ludzi nauki, po prostych miłośników osobowości Jana Pawła II. – Jesteśmy przekonani, że jest to również okazja do chwalenia Pana i budowania mostów w obecnym czasie dla Kościoła. Dlatego też zdecydowano, aby było ono otwarte dla wszystkich, którzy chcą w nim uczestniczyć – bez opłaty wpisowej – nawet jeśli uczestnicy będą proszeni o rejestrację, by ułatwić podsumowanie wpływu i zainteresowania tym projektem – zaznaczają organizatorzy.

Drugi dzień konferencji:

Język Polski