STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / REKOLEKCJE DLA RODZICÓW KAPŁANÓW

Rekolekcje dla rodziców kapłanów

Rekolekcje dla rodziców kapłanów
DATA ROZPOCZĘCIA: 23-05-2019 GODZINA: 18:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 26-05-2019 GODZINA: 15:00
MIEJSCE: Dom rekolekcyjny przy Klasztorze Karmelitów w Wadowicach
PROWADZĄCY: Ks. dr Bogusław Nagel | Krajowy Duszpasterz Apostolatu Modlitwy za Kapłanów „Margaretka"
OPIS WYDARZENIA:

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla rodziców kapłanów, pt. „Błogosławiony Ksiądz Michał Sopoćko – wzór dla współczesnych kapłanów”, które odbędą się w domu rekolekcyjnym przy klasztorze Karmelitów w Wadowicach, w dniach od 23 do 26 maja 2019 roku.

Naszą propozycję kierujemy do rodziców księży (zarówno diecezjalnych jak i zakonnych), a także innych członków rodziny kapłana.

Rekolekcje są dobrą okazją by spotkać się z Bogiem i ze sobą, porozmawiać, wzajemnie się ubogacić i wymienić doświadczeniami. W tym roku to także możliwość poznania błogosławionego Spowiednika św. siostry Faustyny, jego życia i pism.

W programie będzie codzienna Eucharystia, konferencja i praca w grupach. Przewidziany jest też czas na osobistą modlitwę, spacer po Wadowicach, wizytę w muzeum „Domu rodzinnego Jana Pawła II”, a także wyjazd na drogę krzyżową do pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej.

Rekolekcje rozpoczną się w czwartek 23 maja kolacją o godzinie 18.00, a zakończą obiadem w niedzielę 26 maja. Poprowadzi je ks. dr Bogusław Nagel – krajowy duszpasterz Apostolatu Modlitwy za Kapłanów „Margaretka”.

Koszt rekolekcji: 250zł /os.
Zgłoszenia:
tel. 605 990 239
opiekun@apostolatmargaretka.pl

 

Ks. dr Bogusław Nagel | Krajowy Duszpasterz Apostolatu Modlitwy za Kapłanów „Margaretka”

Galeria

ZOBACZ TAKŻE