STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ADORACJA KWIETNIOWA #OCALENI

DATA ZAKOŃCZENIA: 11-04-2019 GODZINA: 21:00
PARAFIA: Kraków, Parafia św. Floriana

OPIS WYDARZENIA:

Krakowska Wspólnota Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wraz z duszpasterzem, ks. Jackiem Ozdobą zaproszają na Adorację Kwietniową pod hasłem OCALENI. Adoracja odbędzie się 11 kwietnia w Bazylice św. Floriana (ul. Warszawska 1b) po Mszy Świętej o godzinie 18:30.

Rozważać będziemy tego wieczoru fragment Ewangelii Jana 8, 51-59. Zarówno tekst rozważań, jak i posługa muzyczna przygotowana zostanie przez stypendystów Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Comiesięczne adoracje to wydarzenie, które nasza wspólnota organizuje cyklicznie w każdy drugi czwartek miesiąca. Kierujemy się słowami naszego patrona, św. Jana Pawła II “postawcie Eucharystię w centrum swojego życia osobistego i wspólnotowego. Kochajcie ją, adorujcie ją, sprawujcie ją przede wszystkim w niedzielę, dzień Pański. Żyjcie Eucharystią, dając świadectwo miłości Boga do ludzi” (ŚDM – Rzym, 20.08.2000).