STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MARATON BIBLIJNY

TYP WYDARZENIA: Maraton Biblijny,
DATA ROZPOCZĘCIA: 24-10-2021 GODZINA: 18:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 25-10-2021 GODZINA: 21:30
PARAFIA: Kraków, Kościół rektoralny Bożego Miłosierdzia (Smoleńsk)

OPIS WYDARZENIA:

Maraton Biblijny to publiczne czytanie Pisma Świętego: Psalmów i Nowego Testamentu w przekładzie ekumenicznym. Lektorem podczas Maratonu może być każdy, osoba świecka lub duchowna, biskup, siostra zakonna, ksiądz, członek wspólnoty chrześcijańskiej, przedstawiciel jakiegoś środowiska, dziecko, młodzież, osoba starsza. Serdecznie zapraszamy Was do zapisów poprzez FORMULARZ. Maraton Biblijny stanowi zwieńczenie dwutygodniowych obchodów Krakowskich Ekumenicznych Dni Biblijnych. – W tym roku przygotowaliśmy dla Was 8 wydarzeń towarzyszących. Niech Jego Słowo brzmi w naszych umysłach, sercach i ustach! Pomimo sytuacji pandemii COVID 19 pragniemy spotkać się i wspólnie czytać Słowo Boże w ramach kolejnego Maratonu Biblijnego. Aby zadbać o nasze bezpieczeństwo będziemy wdzięczni jeżeli włączycie się Państwo w pomoc przy dezynfekcji Kościoła i utrzymaniu porządku. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc! – proszą organizatorzy.

Program Maratonu Biblijnego – Kościół rektoralny Bożego Miłosierdzia | róg ul. Smoleńsk i Felicjanek

24 października 2021 r. – niedziela

• 18:00 – rozpoczęcie lektury Pisma Świętego