STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MODLITWA TAIZÉ O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN

TYP WYDARZENIA: Taize,
DATA ROZPOCZĘCIA: 21-03-2019 GODZINA: 20:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 21-03-2019 GODZINA: 22:00
MIEJSCE: Parafia Ewangelicko-Augsburska w Krakowie – kościół św. Marcina przy ulicy Grodzkiej 56
OPIS WYDARZENIA:

Drodzy Przyjaciele!

Tak jak co miesiąc, w trzeci czwartek miesiąca gromadzimy się na modlitwie o Jedność Chrześcijan. Tym razem ugości nas parafia Ewangelicko-Augsburska w Krakowie, w kościele św. Marcina na ulicy Grodzkiej 56.

Bądźmy tam razem! Będziemy modlić się modlitwą Taizé, a na koniec odbędzie się modlitwa wokół krzyża. Każdy osobiście, jeśli tylko będzie chciał, będzie mógł oprzeć swoją głowę na drzewie krzyża, aby oddać Mu cały balast grzechu i trudności, który nieumiejętnie staramy się dźwigać sami.

W tym Wielkim Poście wołajmy o jedność, stając razem do modlitwy, która nas będzie łączyć zamiast dzielić.

Czekamy na Ciebie! Bardzo chcemy Cię poznać!

W trakcie modlitwy będziemy zbierać dobrowolną jałmużnę, która zostanie przekazana potrzebującym.

Wydarzenie na Facebooku