STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MSZA ŚW. ZA EUROPA CHRISTI

DATA ROZPOCZĘCIA: 22-10-2018 GODZINA: 12:00
MIEJSCE: Sanktuarium Jana Pawła II
OPIS WYDARZENIA:

We wspomnienie św. Jana Pawła II, 22 października o godz. 12, w sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach w Krakowie zostanie odprawiona Msza świętą, którą celebrować będzie kard. Stanisław Dziwisz, świadek i przyjaciel polskiego Papieża. W czasie Eucharystii będziemy dziękować za dar Międzynarodowego Kongresu Europa Christi, zorganizowanego w 100. rocznicę odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny i w 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

W imieniu organizatorów Kongresu, w tym Moderatora Ruchu Europa Christi, ks. inf. Ireneusza Skubisia – honorowego redaktora Tygodnika Katolickiego Niedziela zapraszamy Mieszkańców Krakowa i Małopolski do udziału w tej Mszy św. dziękczynnej.

Spotkajmy się w Domu św. Jana Pawła II na wspólnej modlitwie!

Redakcja Tygodnika Katolickiego Niedziela