STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / TWARZĄ W TWARZ – DZIEŃ OTWARTY KRAKOWSKIEGO WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO W KRAKOWIE

Twarzą w twarz – dzień otwarty krakowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie

DATA ROZPOCZĘCIA: 11-05-2019 GODZINA: 10:00
OPIS WYDARZENIA:

Tegoroczny Dzień Otwarty odbędzie się w sobotę 11 maja. Zgodnie z hasłem Twarzą w twarz będzie to okazja do spotkania – przede wszystkim z Bogiem, ale także z ludźmi: księżmi przełożonymi, ojcami duchownymi i klerykami.

Grupy zorganizowane zachęcamy do uczestnictwa w programie:

10.00 – Msza Święta w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa (przewodniczy ks. dr Andrzej Tarasiuk, rektor);

11.30 – konferencja ojca duchownego w kaplicy NSPJ;

12.00 – uwielbienie: koncert zespołu Kairos;

13.00 – zakończenie.

Dla uczestników, którzy nie wezmą udziału w powyższym programie, istnieje możliwość zwiedzania najważniejszych miejsc w budynku seminaryjnym oraz ogrodu pod opieką alumnów w godzinach od 9.00 do 15.00. Równolegle w kaplicy Miłosierdzia Bożego planujemy adorację Najświętszego Sakramentu (9.00-12.00).

Uprzejmie  prosimy, aby zainteresowani udziałem w wydarzeniu – dotyczy to szczególnie grup zorganizowanych – zgłosili swoje uczestnictwo do piątku 10 maja, wypełniając  formularz na naszej stronie internetowej (http://seminarium-krakow.pl/category/aktualnosci/wydarzenia/dzien-otwarty/) lub wysyłając wiadomość na adres seminarium.krakow@gmail.com.

Michał Grzesiak | WSD AK