STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / XII PIESZA PIELGRZYMKA: KRAKÓW ŁAGIEWNIKI-KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

XII Piesza Pielgrzymka: Kraków Łagiewniki-Kalwaria Zebrzydowska

DATA ROZPOCZĘCIA: 25-05-2019 GODZINA: 07:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 25-05-2019 GODZINA: 22:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

ORGANIZATOR: Ks. Piotr Waligóra
WWW: http://mbkp.eu/
OPIS WYDARZENIA:

W sobotę 25 maja 2019 r. wyruszy, jednodniowa, XII Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach do Sanktuarium Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Trasa liczy 33 km.

Chętni, którzy chcieliby podjąć trud pieszej pielgrzymki, proszeni są o zapisywanie się do 23 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (punkt informacji k. Domu Duszpasterskiego) lub w parafii MB Królowej Polski w Krakowie-Nowym Ruczaju. Powrót z Kalwarii do Krakowa autokarami. Wytrwałych zachęcamy do powrotu z Kalwarii do Krakowa na rowerach.

Szczegółowe informacje zamieszczone są na plakatach i na stronie: www.mbkp.eu
Ks. Piotr Waligóra | Organizator XII Pieszej Pielgrzymki z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej