STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. PRAŁAT WŁADYSŁAW JANCZY, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W DĘBNIE

Zmarł śp. ks. prałat Władysław Janczy, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła w Dębnie

Dnia 24 września 2020 r. zmarł śp. ks. prałat Władysław Janczy, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła w Dębnie, zamieszkały w Maniowach.

W pierwszym dniu pogrzebu 28 września 2020 roku, po wyprowadzeniu trumny z domu przedpogrzebowego o godz. 15.00, będzie odprawiona Msza św. żałobna w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja w Maniowach.

Natomiast we wtorek 29 września br., po wyprowadzeniu trumny z domu przedpogrzebowego o godz. 13.00, w kościele pw. św. Michała Archanioła w Dębnie będzie celebrowana Msza pogrzebowa, a po niej obrzędy pogrzebu na tamtejszym cmentarzu.