STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. FRANCISZEK KARLAK, TATA KSIĘDZA JANA KARLAKA, PROBOSZCZA PARAFII PW. ŚW. JANA PAWŁA II W NOWYM TARGU

Zmarł śp. Franciszek Karlak, tata Księdza Jana Karlaka, proboszcza parafii pw. św. Jana Pawła II w Nowym Targu.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę dnia 17 lipca 2021 roku, o godzinie 11.00, w parafii pw. św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej (o godzinie 10:15 wyprowadzenie z kaplicy pogrzebowej do kościoła, a od godz. 10:30 modlitwa różańcowa w intencji zmarłego), a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na tamtejszym cmentarzu.