STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ KS. PRAŁAT STANISŁAW PUZYNIAK, WIELOLETNI PROBOSZCZ PARAFII PW. NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W KRAKOWIE-OS. TEATRALNE

Zmarł ks. prałat Stanisław Puzyniak, wieloletni proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-os. Teatralne.

1 sierpnia o godz. 13.30 wprowadzenie ciała i modlitwa różańcowa w parafii NSPJ w Krakowie-os. Teatralne. O godz. 14.00 Msza święta, której przewodniczył będzie bp Jan Zając.

2 sierpnia o godz. 11.00 odbędzie się Msza święta pogrzebowa w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jaworznie-Osiedlu Stałym i odprowadzenie na cmentarz. Przewodniczył będzie bp Roman Pindel.