STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / DZIEŃ WSPÓLNOTY GRUP APOSTOLSKICH ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

Dzień Wspólnoty Grup Apostolskich Archidiecezji Krakowskiej

TYP WYDARZENIA: wydarzenie religijne,
DATA ROZPOCZĘCIA: 19-10-2024 GODZINA: 10:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 19-10-2024 GODZINA: 16:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

ORGANIZATOR: Grupy Apostolskie RAM Archidiecezji Krakowskiej
OPIS WYDARZENIA:
Grupy Apostolskie Archidiecezji Krakowskiej zapraszają moderatorów, animatorów, uczestników wakacyjnych rekolekcji wraz z rodzicami oraz wszystkich przyjaciół do wspólnego świętowania.
Coroczny Dzień Wspólnoty odbędzie się w sobotę, 19 października w  Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Eucharystii, w czasie której zostaną pobłogosławieni nowi animatorzy i moderatorzy, będzie przewodniczył bp Jan Zając.
Uwieńczeniem  świętowania będzie Gala RAM z wręczeniem statuetek “Skrzydło Orła” dla najbardziej zaangażowanych osób we wspólnocie. Gościem specjalnym gali będzie Arkadio.
Plan Dnia Wspólnoty:
10.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. s. Faustyny (dolna bazylika)
11.30 – Przygotowanie do Eucharystii (górna bazylika)
12.00 – Eucharystia z błogosławieństwem nowych Animatorów i Moderatorów RAM
13.30 – Agapa