STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / 13. NOWOHUCKA DROGA KRZYŻOWA

13. Nowohucka Droga Krzyżowa

Już w najbliższą niedzielę – 14 kwietnia – po raz 13. drogami Nowej Huty przejdzie Nowohucka Droga Krzyżowa, której przewodniczyć będzie metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

Już po raz trzynasty drogami Nowej Huty przejdzie Nowohucka Droga Krzyżowa. Będzie miało to miejsce 14 kwietnia 2019 r. w Niedziele Palmową. Przewodniczyć jej będzie Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski. Droga Krzyżowa rozpocznie się tradycyjnie przy Kościele Księży Pallotynów (ul. Bulwarowa 15a) o godz. 19.15 i będzie przebiegać w stronę Opactwa Ojców Cystersów w Mogile ulicami: Bulwarową i Klasztorną.

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie, które wpisało się w kalendarz mieszkańców z Nowej Huty i Krakowa. Przynieście ze sobą lampiony i intencje, które złożymy w czasie naszego modlitewnego spotkania.

Nowohucką Drogę Krzyżową będzie transmitować Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne Pallotti.FM. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.pallotti.fm

Ks. Łukasz Gołaś SAC
Fot. Joanna Adamik | Archidiecezja Krakowska