STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / 15 LAT „DOBRYCH NOWIN”

15 lat „Dobrych Nowin”

Już okładka „Dobrych Nowin" – wrześniowego numeru – przypomina Czytelnikom o tym, że za niespełna trzy tygodnie obchodzić będziemy czterdziestą rocznicę wyboru ks. kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. To właśnie ze wspomnieniem tamtego wydarzenia piętnaście lat temu po raz pierwszy na rynek wydawniczy trafiły „Dobre Nowiny".

15 lat „Dobrych Nowin”

Wrześniowe „Dobre Nowiny” przedstawiają osobę współczesnej Stygmatyczki – Myrny Nazzour. Jest ona żoną, mamą i babcią. Żyje jak normalna kobieta. Urodziła się w rodzinie chrześcijańskiej i od dzieciństwa znała imiona Jezusa i Maryi. „W niedzielę chodziłam do kościoła. Prowadziłam normalne życie. Nie było w nim nic szczególnego” – mówi. Cudowne znaki pojawiły się w jej życiu, gdy miała 18 lat i wyszła za mąż.

Redakcja publikuje także świadectwo uzdrowienia za wstawiennictwem Służebnicy Bożej Leonii Nastał. „W 2003 r. pani Nina z Ukrainy była w stanie błogosławionym. Na prześwietleniu USG jej nienarodzonemu dziecku postawiono diagnozę: wewnątrz- łonowe wodogłowie płodu. kobieta – z zawodu pielęgniarka – od razu zrozumiała, że na jej dziecko wydano wyrok” – czytamy w miesięczniku.

Niezwykle wzruszające jest także świadectwo nawrócenia Natalii, dziś 36-letniej żony i matki. Polecamy także opis objawienia Matki Bożej w Siekierkach. Dla tych, którzy jeszcze nie znają inicjatywy br. Benedykta Pączki, misjonarza z RCA, opisujemy szkołę muzyczną „African Music School”.

Tradycyjnie felietony dla „Dobrych Nowin” napisali Weronika Kostrzewa oraz ks. Tomasz Kancelarczyk. Ks. Tomasz Szarliński odpowiada w piśmie na pytanie Janusza, jakie nadesłał do redakcji: „Jakie jest podejście Kościoła katolickiego do kwestii bioenergo-erapii, ziołolecznictwa, reiki?”.

Jako że redakcja „Dobrych Nowin” obchodzi jubileusz15-lecia wydawana gazety,

przygotowała dla Czytelników kilka niespodzianek. Wśród nich są jubileuszowe cegiełki: kartki świąteczne, książkę oraz saszetkę, a z nią „Koronkę za zmarłych” i film o św. Bernadecie. Każdy, kto w październiku wyśle wspierającego nas SMS-a, otrzyma dostęp do filmu Teraz i w godzinę śmierci.

Zamówienia „Dobrych Nowin” można dokonać dzwoniąc pod numer telefonu: +48 515 766 172

 

Małgorzata Pabis

ZOBACZ TAKŻE