STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ KS. KAN. WOJCIECH JANKE, PROBOSZCZ PARAFII ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO W LALIKACH

Zmarł ks. kan. Wojciech Janke, proboszcz Parafii Zesłania Ducha Świętego w Lalikach

9 sierpnia 2021 r. zmarł śp. Ks. Kanonik Wojciech Janke, kapłan Diecezji Bielsko-Żywieckiej, długoletni proboszcz parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Lalikach.

Msza św. żałobna, pod przewodnictwem Ks. Bp. Romana Pindla,  zostanie odprawiona w czwartek, 12 sierpnia 2021 roku, o godzinie 15.00 w kościele parafialnym pw. Zesłania Ducha Świętego w Lalikach.

Msza św. pogrzebowa będzie miała miejsce w piątek. 13 sierpnia, o godzinie 11.00 w parafii pw. św. Klemensa w Wieliczce (od godziny 10.15 modlitwa różańcowa), a po niej nastąpią obrzędy pogrzebu w kaplicy tamtejszego cmentarza.