STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / BITWA O CZYSTOŚĆ – SPOTKANIE MŚJ Z JACKIEM PULIKOWSKIM

Bitwa o czystość – spotkanie MŚJ z Jackiem Pulikowskim

W dniu 16 stycznia odbyło się kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa, którego temat brzmiał: Bitwa o czystość, a gościem wydarzenia był Jacek Pulikowski.

Bitwa o czystość – spotkanie MŚJ z Jackiem Pulikowskim

Bitwa o czystość była próbą zmierzenia się z bardzo męskim problemem jakim jest czystość. Temat kojarzy się nam jednoznacznie z tematem czystości seksualnej, jednak jest znacznie szerszym. Czystość naszego życia to czystość myśli, oczu, czynów, ale przede wszystkim serca. Serce czyste to takie, które wpatrzone jest w Boga i w Nim zakochane. Jak kształtować w sobie takie serce? Jak zawalczyć o czystość oczu, myślenia, przede wszystkim jednak o czystość serca?

W temacie poprowadził nas Jacek Pulikowski – mąż, ojciec, wykładowca akademicki, świetny mówca. Człowiek z pasją. Specjalista w pokonywaniu kryzysów małżeńskich, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej. Autor wielu książek.

Spotkanie w Kamieniołomie z Jackiem Pulikowskim poprzedziła jak zawsze Eucharystia sprawowana o godz. 18:30 w kościele św. Józefa na krakowskim Podgórzu.

Więcej: mezczyzni.net

 

Andrzej Lewek
Fot. Andrzej Lewek

 

ZOBACZ TAKŻE