STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / BP JAN ZAJĄC “APOSTOŁEM MIŁOSIERDZIA”

Bp Jan Zając “Apostołem Miłosierdzia”

Bp Jan Zając został odznaczony specjalną nagrodą „Apostoł Miłosierdzia” podczas gali wręczenia nagród im. bł. ks. Michała Sopoćki „Michały 2022”.

Bp Jan Zając otrzymał nagrodę specjalną „Apostoł Miłosierdzia” – „Jako wieloletni kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach wniósł On wielki wkład w głoszenie prawdy o Bożym Miłosierdziu i promowanie świadectwem swojego życia kultu Jezusa Miłosiernego” – uznała Kapituła nagrody.

– To dla mnie wielkie zaskoczenie, ale i wielka radość. Dziękuję dostojnej Kapitule za to piękne wyróżnienie – powiedział bp Zając.

28 września, w dniu święta Patrona Białegostoku, zostały wręczone nagrody upamiętniające postać bł. ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Siostry Faustyny.

Małgorzata Pabis | Rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia