STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / BP JANUSZ MASTALSKI W SANKTUARIUM ŚW. JÓZEFA W KRAKOWIE

Bp Janusz Mastalski w Sanktuarium św. Józefa w Krakowie

W Święto Ofiarowania Pańskiego bp Janusz Mastalski przewodniczył Mszy św. w Sanktuarium św. Józefa w Krakowie. Podczas uroczystej Eucharystii siostry bernardynki odnowiły swoje śluby zakonne w Dniu Życia Konsekrowanego.

W sobotę, 2 lutego obchodziliśmy Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane też świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu uroczystą Mszę św. w Sanktuarium św. Józefa przy ul. Poselskiej w Krakowie sprawował bp Janusz Mastalski.

Z racji przypadającego także w sobotę Dnia Życia Konsekrowanego podczas uroczystej Eucharystii siostry bernardynki, żyjące w tamtejszym klasztorze i realizujące kontemplacyjny wymiar charyzmatu franciszkańskiego, odnowiły swoje śluby zakonne.

Ks. Paweł Kummer
Fot. Ks. Paweł Kummer