STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / CHRYSTUS NA KROWODRZY!

Chrystus na Krowodrzy!

Wspólnota Chrystus na Krowodrzy zaprasza po wakacyjnej przerwie na pierwszą Adoracje która odbędzie się 3.10.2019 o godz. 19.00. Hasło przewodnie nowego roku to (nie)Święci Wniebowzięci.

Chrystus na Krowodrzy” dzieło, które jest owocem ŚDM w Krakowie. To czas wspólnej modlitwy, refleksji i spotkań…

Inicjatywę wspólnoty rozpoczęlismy 5 października. Adoracje prowadzone są w każdy pierwszy czwartek miesiąca.  Mamy nadzieję że to kolejny punkt na mapie Krakowa w którym będzie co miesiąc prowadzona Adoracja wzorem tego co czyni grupa Chrystus w Starym Mieście działająca przy Bazylice Mariackiej. Inicjatywa ta polega na adoracji Najświętszego Sakramentu połączonej z rozważaniem tekstów i śpiewem uwielbienia. To również czas na to by otworzyć swoje serce przed Bogiem. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i rozmowy z księdzem. Chcemy tą formą modlitwy odpowiedzieć na wezwanie papieża Jana Pawła II który powiedział „Postawcie Eucharystię w centrum swojego życia osobistego i wspólnotowego. Kochajcie ją, adorujcie ją”.

Gorąco i serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją więź z Chrystusem, którzy poszukują swojego miejsca w Kościele do wspólnej modlitwy przed Panem. Przy Nim bowiem jesteśmy równi. On wszystkich kocha tą samą miłością i na każdego czeka!

Każdy może przyjść, aby spędzić czas sam na sam przed Najświętszym sakramentem. Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do włączenia się w przygotowania.  Więcej informacji można uzyskać u ks. Dariusza Burdy. Zapraszamy również do polubienia naszej strony na facebook’u: https://www.facebook.com/ChrystusNaKrowodrzy/