STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / CO NA TO MAMA? #3 – OBOK

Co na to Mama? #3 – Obok

„Co na to Mama?” - na to pytanie będziemy odpowiadać przez cztery tygodnie Adwentu, w każdy poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 7.30, wędrując z Maryją z Nazaretu do Betlejem w oczekiwaniu na narodziny naszego Zbawiciela. Zapraszamy na kanał You Tube Archidiecezji Krakowskiej w adwentowe poranki!

Agnieszka Bąk – służebniczka starowiejska Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej. Pochodzi z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie – Mistrzejowicach. Ukończyła teologię na UKSW w Warszawie. Pracowała jako katechetka m.in. w Zakopanem, Wrocławiu, Skawinie i Zgorzelcu. Obecnie naucza w szkole podstawowej i przedszkolach w Krakowie. Lubi piec ciasta, chodzić po górach, jeździć na rowerze oraz czytać biograficzne książki.

Konsultacja: ks. Piotr Wieczorek, kapłan archidiecezji krakowskiej, wikariusz parafii Najświętszej Rodziny w Krakowie – Nowym Bieżanowie. Ukończył studium z psychologii i antropologii chrześcijańskiej, posiada licencjat kościelny z filozofii i teologii. Posługiwał jako prefekt i ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej, a od 2007 r. związany jest ze Wspólnotą Przymierza Rodzin MAMRE.