STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / CPN DUCHA ŚWIĘTEGO Z CHÓREM ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY

CPN Ducha Świętego z chórem Światowych Dni Młodzieży

Członkowie Duszpasterstwa Młodzieży wraz z chórem i orkiestrą ŚDM zapraszają do sanktuarium św. Jana Pawła II na czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

CPN Ducha Świętego to spotkanie organizowane co roku przez wolontariuszy ŚDM działających przy Duszpasterstwie Młodzieży. To wyjątkowa noc modlitwy otwierającej na działanie Ducha Świętego w Kościele.

Tegoroczne czuwanie, które odbędzie się 22 maja, poprowadzi ogólnopolski chór i orkiestra ŚDM. To młodzi ludzie z całej Polski, którzy w najbliższych tygodniach wspólnie będą przygotowywać polską wersję hymnu ŚDM w Lizbonie pod opieką krakowskiego kompozytora – Huberta Kowalskiego.

Plan spotkania:

19:00 – Godzina czytań

20:00 – Rejestracja uczestników, odbiór identyfikatorów, kolacja

21:00 – Spotkanie młodzieży z bp. Robertem Chrząszczem

22:30 – Czuwanie modlitewne

24:00 – Msza święta

Aby wziąć pełny udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz.