STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / „CROSSPOST – PLAN TRENINGOWY DLA DUSZY”

„CrossPost – plan treningowy dla duszy”

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej zaprasza do skorzystania z materiałów przygotowanych na Wielki Post. „CrossPost – plan treningowy dla duszy” to 40-dniowe wyzwanie, które ma na celu konkretną pracę nad sobą i poznanie Boga z wykorzystaniem narzędzi, które w Kościele są od zawsze: modlitwy, postu i jałmużny.

„CrossPost – plan treningowy dla duszy”

Osoby, które zapiszą się na wydarzenie, będą miały dostęp do filmów pomagających w przeżyciu Wielkiego Postu oraz możliwość uczestnictwa w spotkaniach on-line z duszpasterzami młodzieży głoszącymi te nietypowe rekolekcje – ks. Sebastianem Kowalczykiem i ks. Marcinem Filarem. Pracę indywidualną dostosowaną do potrzeb i możliwości uczestnika wspomaga planer (w wersji elektronicznej lub książkowej), który już teraz można zamówić na stronie Wydawnictwa św. Stanisława BM – partnera wydarzenia. Planery zostały przygotowane we współpracy duszpasterzy i młodych ludzi, którzy korzystali już z materiałów adwentowych przygotowanych przez duszpasterstwo, i zawierają m.in. pomoc w podjęciu postanowień, listy wyzwań na każdy tydzień, rozważania do Ewangelii z miejscem na notatki, słowa Papieża Franciszka do młodzieży. Można je stosować zarówno indywidualnie, jak i wspólnotowo, dzięki czemu jest to świetna propozycja także dla młodzieżowych grup formacyjnych (np. kandydatów do bierzmowania), zwłaszcza tych, które z powodu obostrzeń epidemicznych nie mogą spotykać się na żywo.

Zainteresowani podjęciem wyzwania znajdą wszystkie informacje na stronie www.crosspost.pl oraz w wydarzeniu na Facebook’u.

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej
ZOBACZ TAKŻE