STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / #DOBRANOWINA: PRAWDZIWE OBLICZE. ROZWAŻANIE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, ROK A

#DobraNowina: Prawdziwe oblicze. Rozważanie na XXIX Niedzielę Zwykłą, Rok A

Dobra Nowina to seria coniedzielnych rozważań Ewangelii w formie podcastów, przygotowywanych przez ks. Roberta Młynarczyka, wikariusza parafii św. Barbary w Libiążu, katechetę i dekanalnego duszpasterza młodzieży. Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 7.07 na kanał YouTube i Spotify Archidiecezji Krakowskiej. Rozważajmy razem Dobrą Nowinę, którą daje nam Chrystus!

Spotykamy ludzi, którym możemy bezgranicznie zaufać, ale i takich, którzy dla swoich potrzeb mają dwa oblicza.

Słowa i gesty Jezusa świadczą o tym, że w każdej sytuacji jest jednoznaczny. Nie można Mu zarzucić fałszu, dlatego nawet jego przeciwnicy nazywają Go prawdomównym.

Uczniowie faryzeuszów i zwolennicy Heroda chcą wystawić Chrystusa na próbę i szukają podstępu. Najpierw pochlebstwo, później sprytnie postawione pytanie.

Oddać Bogu to, co się Jemu należy – a co to jest?

Robert Młynarczyk | Archidiecezja Krakowska