STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / #DOBRANOWINA: WYKORZYSTAJ SZANSĘ! ROZWAŻANIE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, ROK A

#DobraNowina: Wykorzystaj szansę! Rozważanie na XXVII Niedzielę Zwykłą, Rok A

Dobra Nowina to seria coniedzielnych rozważań Ewangelii w formie podcastów, przygotowywanych przez ks. Roberta Młynarczyka, wikariusza parafii św. Barbary w Libiążu, katechetę i dekanalnego duszpasterza młodzieży. Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 7.07 na kanał YouTube i Spotify Archidiecezji Krakowskiej. Rozważajmy razem Dobrą Nowinę, którą daje nam Chrystus!

Bóg każdego dnia daje nam kolejną szansę. Możemy wygrać dużo więcej niż w najlepszym teleturnieju. On nigdy z nas nie rezygnuje, ale przypominając nasze zobowiązania, zachęca do realizacji swojego powołania.

Bóg jest cierpliwy. Czeka na każdego i wszystkim daje szansę na opamiętanie, żal, pojednanie czy przemianę życia. Trzeba zrozumieć, że tylko powrót do zobowiązań wynikających z Ewangelii, może zapewnić nam prawdziwe szczęście. To szczęście nieprzemijające i największa nagroda.

Ks. Robert Młynarczyk | Archidiecezja Krakowska