STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / DOŁĄCZ DO MODLITWY W INTENCJI BISKUPA NOMINATA KS. ROBERTA CHRZĄSZCZA

Dołącz do modlitwy w intencji biskupa nominata ks. Roberta Chrząszcza

Odpowiadając na prośbę metropolity abp. Marka Jędraszewskiego o modlitwę w intencji ks. Roberta Chrząszcza, zachęcamy do włączenie się w akcję #Fala Modlitwy.

W opublikowanym w południe filmie na kanale YouTube Archidiecezji Krakowskiej abp Marek Jędraszewski zachęca do modlitwy w intencji ks. Roberta Chrząszcza i zbliżających się święceń biskupich. Począwszy od dziś, odmów codziennie dziesiątek różańca, a w najbliższą niedzielę – 7 litego – pomódl się podczas Eucharystii, razem ze swoją wspólnotą parafialną, za nowego krakowskiego pasterza.

Święcenia biskupie ks. Roberta Chrząszcza odbędą się 6 lutego o 10.00 na Białych Morzach w Sanktuarium św. Jana Pawła II. Wydarzenie będzie transmitowane w TVP3.