STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / JEZUS NA LODOWISKU – ZAPROSZENIE NA HALĘ LODOWĄ W NOWYM TARGU, 8 CZERWCA 2019 R.

JEZUS NA LODOWISKU – zaproszenie na halę lodową w Nowym Targu, 8 czerwca 2019 r.

„Pan natomiast jest prawdziwym Bogiem, jest Bogiem żywym i Królem wiecznym” (Jer 10 10) – słowa z Księgi Jeremiasza, będące hasłem przewodnim tegorocznego spotkania „Jezus na lodowisku”, niechaj stanowią najpiękniejsze zaproszenie do udziału w tym, dobrze znanym już nie tylko nowotarżanom, modlitewnym wydarzeniu.

JEZUS NA LODOWISKU – zaproszenie na halę lodową w Nowym Targu, 8 czerwca 2019 r.

W tym roku będzie to jednocześnie przygotowanie do niedzielnej (9.06) uroczystości Zesłania Ducha Świętego i 40. rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Nowym Targu.

Będzie muzyka, śpiewy, modlitwa uwielbienia od rana do późnego wieczora, uczestnikom wydarzenia będzie towarzyszyć figura Matki Bożej Ludźmierskiej, u stóp której już po raz szósty toczyć się będzie ta całodzienna rozgrywka o umocnienie swojej wiary, a może nawet jej odkrycie. To chwila, by zatrzymać się, poświęcić chwilę na refleksję, pomyśleć o sensie naszego życia.

Podczas spotkania odbędą się konferencje, będzie można wysłuchać świadectw, oddać się modlitwie. Wśród zaproszonych gości są tym razem: ks. dr Leszek Harasz i Maciej Bodasiński, polski reżyser, scenarzysta, producent filmowy, dokumentalista.

Eucharystię sprawować będzie ks. dr Franciszek Ślusarczyk, kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie- Łagiewnikach.

Wydarzenie organizuje parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Nowym Targu, wspiera ją nowotarski samorząd oraz mieszkańcy, głosując na projekt w Budżecie Obywatelskim Nowego Targu.

Informacje: JezusNaLodowisku.pl

oraz pod nr tel.: 733 876 296

Program:

10:00 – Zawiązanie wspólnoty – modlitwa uwielbienia
10:15 – Przywitanie Matki Bożej Ludźmierskiej
10:30 – Przybycie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza i Adoracja
11:30 – Przerwa.
12:00 – I Konferencja
13:30 – Przerwa obiadowa
15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia po niej II Konferencja
16:30 – Przerwa
17:00 – Świadectwo – reżysera i producenta filmowego
18:00 – Przygotowanie do Eucharystii
18:15 – EUCHARYSTIA z Prośba o wylanie Ducha Świętego wraz z modlitwą o uzdrowienie

ZOBACZ TAKŻE