STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / MAŁOPOLSKI CAROLUS

Małopolski Carolus

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”. To małopolskie wyróżnienie otrzymywać będą uczniowie jako nagrodę dla swojej systematycznej pracy nad rozwijaniem swoich zdolności, zainteresowań i pasji.

Małopolski Carolus

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie organizuje II edycję Małopolskiego Carolusa – tytułu przyznawanego uczniom ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Małopolski, którzy wzorując się na osobie św. Jana Pawła II rozwijają swoje zainteresowania, talenty i pasje.

Honorowy patronat nad projektem objęli: abp Marek Jędraszewski, Minister Edukacji i Nauki, Małopolski Kurator Oświaty i Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

I Ty możesz zostać Małopolskim Carolusem – zdobądź nagrodę finansową (3.000 zł), okolicznościową statuetkę i dyplom w jednej z czterech dziedzin:

– gemma gemmarum – omnibus edukacyjny,

– artificem commendat opus – osiągnięcia z dziedziny kultury i sztuki,

– mens sana in corpore sano – osiągnięcia sportowe,

– littera scripta manet – twórczość własna.

Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2022.

Szczegóły w Regulaminie i na stronie.

Galeria

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA
ZOBACZ TAKŻE