STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / MIESIĘCZNIK DLA NAJMŁODSZYCH „STAŚ”

Miesięcznik dla najmłodszych „Staś”

Wydawnictwo św. Stanisława BM z Krakowa na 27 września br. przygotowało pierwszy numer miesięcznika dla najmłodszych „Staś”. Jest on przeznaczony dla dzieci przedszkolnych i wszesnoszkolnych (wiek od 3 do 9 lat).W atrakcyjnej formie graficznej na 52 stronach znalazły się różnorodne tematy, wśród nich m.in.: niedzielne Ewangelie, temat wiodący (w październiku różaniec, Anioł Stróż, św. Jan Paweł II, w listopadzie święto Wszystkich Świętych i Święto Niepodległości), rubryki „Poznajemy Biblię”, „Nasi patronowie”, „Pamiętnik Stasia” (pisany przez cenioną i znaną wśród dzieci p. Ewę Stadtmüller), a ponadto: gry planszowe, zgadywanki, komiksy, gotowanie z s. Anastazją, konkursy z nagrodami, kącik przyrodniczy i historyczny. „Staś” ma wychowywać, uczyć i bawić najmłodszych.

Ufamy, że „Staś” stanie się cenną pomocą dla księży w pracy duszpasterskiej z dziećmi, że zostanie ciepło przyjęty przez rodziców, dziadków i katechetów. Co miesiąc przygotowywać go będziemy z najwyższą starannością. Licząc na życzliwe przyjęcie naszego nowego miesięcznika dla najmłodszych „Staś”, jesteśmy otwarci na współpracę w dziele ewangelizacji najmłodszych. Pismo można kupić w kościołach, księgarniach lub zaprenumerować.

Więcej informacji i prenumeratę można zamawiać bezpośrednio w Wydawnictwie św. Stanisława BM, mailowo: redakcja@stasmiesiecznik.pl, lub telefonicznie: 12 25 75 339.

Agnieszka Bialik | Wydawnictwo św. Stanisława BM
ZOBACZ TAKŻE