STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / MSZA ŚW. W INTENCJI ZMARŁYCH

Msza św. w intencji zmarłych

W dniu 8 listopada 2018 r. o godz. 16:30 odbędzie się w Bazylice św. Franciszka z Asyżu Msza św. dla osób, które w ostatnich latach utraciły swoich bliskich. Eucharystię będzie sprawował bp Jan Szkodoń w intencji Tych, którzy odeszli przed nami.

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” serdecznie zaprasza osoby, które utraciły swoich bliskich w ostatnich latach na Mszę św., sprawowaną przez bpa Jana Szkodonia w intencji Tych, którzy odeszli przed nami.

Eucharystia odbędzie się w dniu 8 listopada 2018 r. o godz. 16:30 w Bazylice św. Franciszka z Asyżu przy ul. Franciszkańskiej w Krakowie.

W listopadowy czas zadumy nad sensem choroby, sensem życia, sensem śmierci pragniemy złączyć się w modlitwie z bliskimi, których utrata jest obecna w naszych sercach.

Jolanta Stokłosa | Prezes TPCh “Hospicjum im. św. Łazarza”